Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Nano: Një fitore e paparë, shqipëtarët nxorrën dufin ndaj Berishës

prej Wed 26 Jun 2013 - 11:44
Nano: Një fitore e paparë, shqipëtarët nxorrën dufin ndaj Berishës Thumb_250x150Tani ky mandat i rëndë duhet merituar duke u kthyer qetësinë shpirtërore të gjithëve! Kjo fillon nga ekonomia dhe nga njerëzit në nevojë! Uroj që e majta e bashkuar ta bëjë detyrën në mënyrë altruiste”.

Kështu është shprehur ish-kryeministri socialist Fatos Nano teksa ka komentuar fitoren e së majtës në këto zgjedhje.

Ndërsa më herët, gjatë një interviste për një të përditshme ai u shpreh se “mbetem i bindur se socialistët e stërvitur në 22 vjet pluralizëm i kanë të gjitha kapacitetet, politike dhe profesionale, për ta normalizuar situatën në Shqipëri”.

Nano sqaroi se “me gjithë aspiratat dhe dëshirat e shumicës së të majtëve për të regjistruar listën apo emrin Nano në zgjedhjet parlamentare të 2013-s, e përsëris, se beteja ime nuk është për pushtet personal dhe kjo që bëj është shprehje e një altruizmi politik në dobi të së majtës, që s’ka të bëjë fare me të nesërmen time politike”, - u shpreh ishkryeministri./alb-observer.com/


Nano: Një fitore e paparë, shqipëtarët nxorrën dufin ndaj Berishës Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
W0rld
W0rld
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 570
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika,leximi&stervitja
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Your Dreams!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/04/2013

default Re: Nano: Një fitore e paparë, shqipëtarët nxorrën dufin ndaj Berishës

prej Wed 26 Jun 2013 - 12:25
te shpresojme qe do sillet mire skuadra jone e rilindjes, dhe te kene nje trajtim te mire te gjithe qe kane halle dhe probleme. Qe do ankohen ne xhdo nivel te administrates suaj dhe ate te qeverisjes sone.


I lutem atyre që kanë shumë fytyra, jepjani ndonjë fytyrë atyre që s'kanë fare !
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi