Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Vëllai i Arben Frrokut bëhet deputet: Tani do të çlirojmë drejtësinë

prej Wed 26 Jun 2013 - 11:56
Vëllai i Arben Frrokut bëhet deputet: Tani do të çlirojmë drejtësinë Thumb_250x150Postin që mund ta kishte Arben Frroku tashmë do ta ketë vëllai i tij Mark Frroku, i cili shprehet se i vjen keq që vëllai i tij është pas hekurave.

Frroku ka siguruar një numër prej 6500 votash në Shkodër dhe do të përfaqësojë Partinë Kristian Demokrate.

“Do të jem kritik ndaj çdo lloj padrejtësie që pushteti mund t’u bëjë qytetarëve”, - thotë Frroku, i cili ndihet keq, për faktin se ka siguruar një mandat që mund të ishte në duart e të vëllait, i cili ndodhet prapa hekurave.

Po kështu ai ka shtuar për një të përditëshme: “Fitorja ime dhe e së majtës, do ta çlirojë drejtësinë nga ndikimet dhe do të vërtetohet pafajësia e vëllait tim.

Banda kriminale e Ministrisë së Brendshme, që i shkaktoi vuajtje familjes sime, do të marrë ndëshkimin e merituar”./alb-observer.com/


Vëllai i Arben Frrokut bëhet deputet: Tani do të çlirojmë drejtësinë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi