Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Plagos me thikë një të panjohur. Arsyeja: Kisha 6 vjet bërë seks

prej Thu 4 Jul 2013 - 21:37
I është afruar nga pas një të panjohuri dhe e ka sulmuar pas shpine me
thikë. Ngjarja ka ndodhur në një qendër tregtare ne Itali. Arsyeja: “Nuk
bëj seks prej gjashtë vitesh”, kështu ka thënë sulmuesi një 26-vjeçar me
probleme psikologjike.
Për fat të mirë, 58-vjeçari i sulmuar, është plagosur lehtësisht.
Giovanni M. ishte ulur duke parë teabletin e tij ndërsa sulmuesi me
inicialet G.V me probleme psikologjike, i është afruar dhe duke e gjuajtur
papritmas.
58-vjeçari ka shpëtuar për fat, pasi thika ishte 24 centimtera e gjatë,
por ka devijuar nga brinjët. Burri është ngritur menjëherë, ndërsa
sulmuesi është larguar drejt daljes.
Të plagosurit i është dhënë ndihma e parë nga një roje i cili ka dhënë
alarmin. Kur agjentët kanë mundur të ndalojnë sulmuesin, i riu ka thënë
se e kishte kryer këtë gjest pasi nuk kryente marrëdhënie seksuale prej
6 vitesh.a.h/noa.al


Plagos me thikë një të panjohur. Arsyeja: Kisha 6 vjet bërë seks Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Plagos me thikë një të panjohur. Arsyeja: Kisha 6 vjet bërë seks

prej Thu 4 Jul 2013 - 21:50
po ato qe jane denuar me burgim te perjetshem
si ja bojn Plagos me thikë një të panjohur. Arsyeja: Kisha 6 vjet bërë seks 2585209286 
W0rld
W0rld
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 570
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika,leximi&stervitja
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Your Dreams!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/04/2013

default Re: Plagos me thikë një të panjohur. Arsyeja: Kisha 6 vjet bërë seks

prej Thu 4 Jul 2013 - 22:53
Tironci shkruajti:po ato qe jane denuar me burgim te perjetshem
si ja bojn Plagos me thikë një të panjohur. Arsyeja: Kisha 6 vjet bërë seks 2585209286 

S'ke degjuar per Sapunin RazzI lutem atyre që kanë shumë fytyra, jepjani ndonjë fytyrë atyre që s'kanë fare !
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Plagos me thikë një të panjohur. Arsyeja: Kisha 6 vjet bërë seks

prej Thu 4 Jul 2013 - 22:58
Tironci shkruajti:po ato qe jane denuar me burgim te perjetshem
si ja bojn Plagos me thikë një të panjohur. Arsyeja: Kisha 6 vjet bërë seks 2585209286 

Te martuarit mesa di une u lejohet te takohen me grate tyre e te kalojne pak min,ore sdi sa konkretisht e si apo nese ky takim behet ne nje salle te pergjithshme apo ne dhoma pv..dicka kisha lexuar ne nje teme per kete por smbaj mend..pastaj shumica qe hyne atje kthehen ne ped*rr@ se sben ndryshe... Plagos me thikë një të panjohur. Arsyeja: Kisha 6 vjet bërë seks 2585209286 


Plagos me thikë një të panjohur. Arsyeja: Kisha 6 vjet bërë seks Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Plagos me thikë një të panjohur. Arsyeja: Kisha 6 vjet bërë seks

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi