Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Një film dedikuar Steve Jobs. Ashton Kutcher në rolin kryesor

prej Thu 4 Jul 2013 - 22:26
Një film dedikuar Steve Jobs. Ashton Kutcher në rolin kryesor Thumb_250x150Shumë shpejt në kinematë botërore do të shfaqet filmi “Jobs”, që është film biografik i jetës së krijuesit të Apple, Steve Jobs. Rolin e tij e luan Ashton Kutcher, ndërsa regjia mban firmën e Joshua Michael Stern.

Gjithashtu, luajnë edhe aktorët Josh Gad, Dermot Mulroney, Matthew Modine, Amanda Crew dhe James Woods.

Filmi fillon me pjesë nga jeta e re e Jobs dhe koha kur filloi të merrej me kompjuterët.

Më poshtë po paraqesim trailer të filmit që do të shfaqet për herë të parë në ekranin e madh të kinemasë më 16 gusht. /alb-observer.com/
Një film dedikuar Steve Jobs. Ashton Kutcher në rolin kryesor Jobs2_580x362


Një film dedikuar Steve Jobs. Ashton Kutcher në rolin kryesor Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi