Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Policia greke mobilizon urgjent edhe majorin e antiterrorizmit, frikë se shqiptarët janë luftëtarë t

prej Mon 8 Jul 2013 - 0:15
Policia greke mobilizon urgjent edhe majorin e antiterrorizmit, frikë se shqiptarët janë luftëtarë t Thumb_250x150Sipas informacioneve të fundit, është mobilizuar edhe majori Tzoitis i njësisë të antiterrorizmit në kërkimet intensive të policisë greke për zbulimin dhe kapjen e grupit të shqiptarëve të arratisur nga burgu i Trikalës!

Kështu, sipas informacioneve të alb-observer.com, burime nga Athina bënë të ditur se majori i antiterrorizmit Alkiviadis Tzoitis është mobilizuar për zbulimin dhe arrestimin e grupit të shqiptarëve të arratisur të cilët kanë terrorizuar shtetin fqinjë.

Duhet theksuar se ditët e fundit mediat greke e kanë lidhur arratisjen dhe aktivitetin kriminal të grupit shqiptarëve me UÇK-në, duke i dhënë jehon të madhe!!!
Madje konsiderohet se e “sigurt” trajnimi i tyre në çetat e UÇK-së, kjo ishte dhe arsyeja që për herë të parë merrë pjesë në kërkim ndaj kriminelëve, ushtria dhe major të policisë greke që specializohen në fushën e antiterrorizmit./alb-observer.com/


Policia greke mobilizon urgjent edhe majorin e antiterrorizmit, frikë se shqiptarët janë luftëtarë t Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi