Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Fitorja që nisi ndërkombëtarizimin (Video)

prej Tue 9 Jul 2013 - 13:43
Futbollistët e Prishtinës u treguan të suksesshëm në arenën ndërkombëtare.

Me kryeqytetasit ishte edhe gazetari Naim Selmani që me kronikën në vazhdim, do të na tregojë për rrugëtimin e tyre drejt Zvicrës dhe lojën kundër Koniz-it.


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi