Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Video më prekëse e të gjitha kohërave! Duron ta shikosh deri në fund pa u përlotur?

prej Tue 9 Jul 2013 - 14:29
Video më prekëse e të gjitha kohërave! Duron ta shikosh deri në fund pa u përlotur? Thumb_250x150Në lojërat Olimpike të vitit 1992 Derek Redmond dha betejën e tij për të fituar në garën e 400 m!

Por, ndërsa ishte në mes të garës një dhimbje e fortë e detyroj të ndaloj garën!!!
Megjithatë, nuk u dorëzua, edhe pse dhimbjet ishin shumë të forta vendosi të ngrihet dhe të vazhdoj.

Në atë çast një burrë nga publiku u fut në garë, u qas pranë tij… Ishte i ati i tij!
- Nuk është e nevojshme ta bësh këtë… i tha!
- Duhet, duhet, iu përgjigj Derek

Pa humbur kohë, i ati e përqafoi djalin dhe përfunduan të dy bashkë garën!!!
Për shumë vite kjo video ishte shikuar dhe vazhdon të shikohet nga miliona e miliona njerëz dhe konsiderohet pas asnjë mëdyshje si video më plekse e të gjitha kohërave…
Është një provë e fuqishme e saj se sa fuqi na jep dashuria e prindërve!/alb-observer.com/Për më shumë pamje prekëse në videon në vijim:


Video më prekëse e të gjitha kohërave! Duron ta shikosh deri në fund pa u përlotur? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi