Share
Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Falcao për herë të parë prezantohet si “princ” (video)

prej Tue 9 Jul 2013 - 20:08
Njëri nga sulmuesit më të mirë në Evropë dhe botë, Radamel Falcao për herë të parë si futbollist i Monacos është paraqitur sot para medieve, pasi që këtë më parë e bënë Tulalan, Carvalho, Rodriguez dhe Moutinho.

Falcao me presidentin e klubit, Dmitrij Ribolov zyrtarisht e ka prezantuar fanellën e tij para gazetarëve dhe publikut.

Ai nga e marta edhe zyrtarisht është bërë futbollist i ‘princave’. (ORAinfo)


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi