Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Skandal! Policia greke ekzekutoi me 30 plumba kokës, 136 gjithsej mbi dy shqiptarët e arratisur!!!

prej Thu 11 Jul 2013 - 23:28
Skandal! Policia greke ekzekutoi me 30 plumba kokës, 136 gjithsej mbi dy shqiptarët e arratisur!!! Thumb_250x150Vetëm skandal mund të konsiderohet!

Kjo nga vet disa media të pavarura greke të cilat kanë bërë publike ekspertizën e policisë greke të vapëtit përfundimtar të nekropsisë së dy shqiptarëve të arratisur nga burgu i Trikalës

Sipas gazetës greke “To Bhma”, raporti i përket bllokut të ngritur nga njësia më speciale e policisë greke të quajtur EKAM, në rrethin e Etolokarnanisas në qytetin e Agrinios, ku mbeten të vrarë dy shqiptarët e arratisur me emrat Edison Lika, 25-vjeç dhe xhaxhit të tij, 35-vjeçari Flamur Sinani.

Madje më shqetësues është fakti se sipas mjekes ligjore të ekspertizës, Ageliki Tziola, të dy shqiptarët u ekzekutuan në një distancë prej 30-50 metrash nga armët automatik të policëve./alb-observer.com/


Skandal! Policia greke ekzekutoi me 30 plumba kokës, 136 gjithsej mbi dy shqiptarët e arratisur!!! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi