Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default A e dini se mjalti dhe kanella, janë sekreti për një siluetë perfekt?!

prej Sat 13 Jul 2013 - 11:20
A e dini se mjalti dhe kanella, janë sekreti për një siluetë perfekt?! Mjalt-300x175Femrat çmenden dhe bëjnë çmos për të patur një siluetë sa më elegante! Kështu, kjo dëshirë përbëri tematik hulumtimi nga dietologët të cilët nuk e humbnin rastin por nxituan ta realizonin atë me të gjitha mënyrat. Çdo mëngjes, gjysmë ore para se të ahni mëngjesin, si dhe po ashtu edhe në mbrëmje para se të flini, të pini mjaltë dhe kanellë në formë pluhuri të zierë në një filxhan uji. Konsumimi këtij kombinimi në periudhë të zakonshme dhe pa ndërprerje, në raste kur ta ndaloni mund ta rifilloni pa asnjë problem, do të t’ju ndihmojë të humbisni peshë dhe njëkohësisht nuk i lejon yndyrave të tepërta të trupit të përhapen, por i detyron ato të ngurtësohen deri në zhdukje!/alb-observer.com/ Kështu: 2 lugë ëmbëlsire me kanellë dhe 2 lugë ëmbëlsire me mjaltë në një filxhan me ujë të zierë do ishin perfekt për të ruajtur siluetën tuaj!


A e dini se mjalti dhe kanella, janë sekreti për një siluetë perfekt?! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi