Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Jolie dhe Pitt film për Cecën dhe Arkanin?

prej Fri 19 Jul 2013 - 15:38
Jolie dhe Pitt film për Cecën dhe Arkanin? 300_200_19_07_13_143663_1Dy yjet e Hollywood-it, Angelina Jolie dhe Brad Pitt pritet që të fillojnë një projekt të ri filmik që për personazhe ka çiftin kontrovers të viteve të 90-të në Serbi, këngëtaren e njohur serbe Ceca dhe Arkan Razhnatoviq.

Siq raportojnë mediat serbe, Jolie do të luaj rolin e Cecës, ndërsa Pitt atë të udhëheqëist të forcave paramilitare serbe në luftrat e ish Jugosllavisë, Arkan.

Jolie edhe më parë ka realizuar një projekt filmik që për temë ka luftën në Bosnje, film i cili flet për një dashuri në mes të një vajze boshnjake dhe një djali serb. Ky film nuk është pritur mirë tek serbët, pasi ata i paraqet keqbërës. Por siq raportojnë mediat serbe, duke u thirrur në burime ende të pa konfirmuara, filmi i radhës që për do të ketë çiftin Ceca-Arkan, do të trajtojë vetëm lidhjen martesore të çiftit, transmeton Reporteri.

Arkan u vra vite më parë në Beograd, ndërsa e veja e tij, Ceca vazhdon karrierën e suksesshme muzikore.shqipmedia


Jolie dhe Pitt film për Cecën dhe Arkanin? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi