Share
Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Avionë luftarakë shoqërojnë UFO, apo objekt fluturues të gjeneratës së re...? (video)

prej Sun 21 Jul 2013 - 1:46


Ka raste kur dhe vetë specialistë të aeronautikës nuk mund të japin një shpjegime mundshëm! Kështu dhe rasti në fjalë, kur dy avion luftarak, të cilët pa asnjë mëdyshje i përkasin nivelit 1 të avionëve më të mirë të aeronautikës botërore, të cilët po shoqëronin një Objekt Fluturimi të pa Identifikuar! Me pak fjalë, duke un nisur nga forma e tij pa hezitim mund të themi se kemi të bëjmë me një UFO, por a është e vërtet? Sigurisht që përgjigja nuk mund të jepej nga ne! Por, mund të thuhet me plotë bindjen se nëse nuk kemi të bëjmë me një UFO, atëherë padyshim kemit ë bëjmë me objekte fluturimi të gjeneratës së re, pra objekte të cilat ende ruhen sekret nga ushtria amerikane dhe ushtri të tjera të botës që disponojnë teknologji të tillë./alb-observer.com/ Duhet theksuar se kjo video pasi u publikua në youtube u bllokua menjëherë, por me e çanë me miliona njerëz brenda një kohe të shkurtër! Për më shumë në videon që vijon:


Avionë luftarakë shoqërojnë UFO, apo objekt fluturues të gjeneratës së re...? (video) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi