Share
Shko poshtë
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Wed 29 Dec 2010 - 20:14
Psh per djemte e forumit!!!!!!!!!!!Romeo
Romeo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 1676
<b>Hobi</b> Hobi : gjithcka qe ka ne kete bote..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : i larguar ne nje rruge pa kthim..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/10/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Wed 29 Dec 2010 - 20:18
respekte dhe per ty Amelia dhe flm per pershendetjen :O :O


nese jeta nuk te buzeqesh, atehere lere menjane Krenarine dhe buzeqeshi ti asaj..!
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Wed 29 Dec 2010 - 20:20
shume pershendetje per djemte e forumit se me nr i kemi Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 89497 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 93318 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 702228 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 867101 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 983169 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 274283 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 998472 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 193724 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 654816 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 41688 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 551751 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 1720
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Wed 29 Dec 2010 - 21:53
:) Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 89497 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 93318 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 2550940759 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 567818 Crying or Very sad Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 274283


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Wed 29 Dec 2010 - 21:56
djemka pershendetje mo,po ku jeni keshtu sot Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 89497 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 89497


Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Romeo
Romeo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 1676
<b>Hobi</b> Hobi : gjithcka qe ka ne kete bote..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : i larguar ne nje rruge pa kthim..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/10/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Wed 29 Dec 2010 - 22:00
Arjana shkruajti:djemka pershendetje mo,po ku jeni keshtu sot Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 89497 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 89497
super fare :O :O :O


nese jeta nuk te buzeqesh, atehere lere menjane Krenarine dhe buzeqeshi ti asaj..!
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Wed 29 Dec 2010 - 23:59
Nje pershendetje te ngrohte per te gjith djemt ton te mrekullushem. Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 89497
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Thu 30 Dec 2010 - 0:00
flm yll nga une
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Thu 30 Dec 2010 - 1:03
:affraid: jeni ne gjume ore qa bohet kaq heret mo Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 93318
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Thu 30 Dec 2010 - 9:36
psh cunaMalvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sun 2 Jan 2011 - 20:34
psh cuna ..po ku jeni ore pse keni humbur fare :drunken:


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Sun 2 Jan 2011 - 20:41
pershendetje cuna kudo qe jeni


Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Wed 5 Jan 2011 - 13:32
psh cunaMalvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Tue 11 Jan 2011 - 20:38
Pershendetje per te gjithe djemt e forumit dhe postoni more ca keni Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 89497 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 2531846753 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 2270809287


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Tue 11 Jan 2011 - 20:45
Valbona shkruajti:Pershendetje per te gjithe djemt e forumit dhe postoni more ca keni Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 89497 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 2531846753 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 2270809287
po ne vecanti Vasilin Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 89497


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Wed 12 Jan 2011 - 14:08
psh cunaLuan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Wed 12 Jan 2011 - 14:20
Ju faleminderit goca, nga ana ime por na bete me zemer...


Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Wed 12 Jan 2011 - 16:09
Pershendetje cuna Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 89497
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Wed 12 Jan 2011 - 16:29
Pershendetje Djema, uroj te jeni mire Very Happy
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Wed 12 Jan 2011 - 16:30
Pershendetje gjidhveee
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Wed 12 Jan 2011 - 18:11
cuna psh Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 89497Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Wed 12 Jan 2011 - 18:14
Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 135196 goce flmm
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Wed 12 Jan 2011 - 18:46
Per cunat mi se mezi i kemi Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 89497 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 93318


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Wed 12 Jan 2011 - 18:48
Valbona shkruajti:Per cunat mi se mezi i kemi Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 89497 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 93318

Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 1698836746

Faleminderit Valbona dhe une te kam xhan se je coqe e mile... Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 567818


Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 6ds9w0
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Wed 12 Jan 2011 - 18:57
Luan_Valikardi shkruajti:
Valbona shkruajti:Per cunat mi se mezi i kemi Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 89497 Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 93318

Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 1698836746

Faleminderit Valbona dhe une te kam xhan se je coqe e mile... Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 567818
Flm Luan dhe une te kam shok te mire ty


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Wed 12 Jan 2011 - 19:24
MIRMBREMA CUNA


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Wed 12 Jan 2011 - 19:29
per cunat tane se i kemi shume te mire :drunken:


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Wed 12 Jan 2011 - 19:30
Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 2531846753 flm valbona


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Wed 12 Jan 2011 - 19:38
Maks shkruajti: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 2531846753 flm valbona
dhe une te falenderoj


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Wed 12 Jan 2011 - 21:01
Ju paska zen gjumi ore ncnc
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Wed 12 Jan 2011 - 21:02
megjithese jeni ne gjume ajde naten Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 241714849


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Fri 14 Jan 2011 - 10:33
Pershendetje djema , uroj te ja kaloni nje dite te pa lodhshme, nje puthje per ju me nje respekt te vecant. Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 79314
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Fri 14 Jan 2011 - 11:06
flm princesh.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Fri 14 Jan 2011 - 12:55
pershendetje per ata qe na kujtojne e na duan nga pak


Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Fri 14 Jan 2011 - 13:53
cuna pshXhoni_bravo
Xhoni_bravo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 59
<b>Postime</b> Postime : 3476
<b>Hobi</b> Hobi : SPORTI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/02/2011

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Mon 14 Feb 2011 - 11:46
prsh edhe tiAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Mon 14 Feb 2011 - 14:38
djemka pershendetje e gezuar shen valentinin te dashuruarve Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 426929


Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
pexha
pexha
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1673
<b>Hobi</b> Hobi : forumet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : kamenic
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 16/01/2011

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Mon 14 Feb 2011 - 14:40
Arjana shkruajti:djemka pershendetje e gezuar shen valentinin te dashuruarve Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 426929
flm kthyse edhe per tyAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Mon 14 Feb 2011 - 14:42
pexha shkruajti:
Arjana shkruajti:djemka pershendetje e gezuar shen valentinin te dashuruarve Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 426929
flm kthyse edhe per tyflm Pexha Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! 89497


Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

prej Mon 14 Feb 2011 - 14:59
flm Gezuar edhe ju te dashuruarve se ne skemi se sjemi te dashuruar
Sponsored content

default Re: Pershendetje per djemte e forumit!!!!!!!!!!!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi