Shko poshtë
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Wed 29 Dec 2010 - 20:16
Message reputation : 100% (1 vote)
Psh per vajzat e forumit!!!!!!!!!!!Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Wed 29 Dec 2010 - 20:23
pershendetje cupkani e vecanersisht Amelian qe na e hapi kete teme Pershendetje per vajzat e forumit! 432899
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Wed 29 Dec 2010 - 20:43
Pershendetje per vajzat e forumit! 45550 flm mi psh tyAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Wed 29 Dec 2010 - 20:49
Amelia te lumte per temen mi Pershendetje per vajzat e forumit! 432899 ju pershendes e une ter gjinine femerore qe ka ky forum e nje plus ne reputacionin e Amelias per kete Pershendetje per vajzat e forumit! 47817


Pershendetje per vajzat e forumit! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Wed 29 Dec 2010 - 20:49
ahahah flm mi psh ty :OMarin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Sun 9 Jan 2011 - 12:06
PERSHENDETJE PER CUCAT E FORUMIT !!


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Sun 9 Jan 2011 - 12:54
cuca ju pershendes te gjithave e une Pershendetje per vajzat e forumit! 45550


Pershendetje per vajzat e forumit! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Sun 9 Jan 2011 - 13:35
Titulli i temes u modifikua nga une

Pershendetje te gjthve
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Sun 9 Jan 2011 - 14:25
oj goca pshErioni
Erioni
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 414
<b>Hobi</b> Hobi : Futbolli dhe sporte tjera
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Pejë-Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/01/2011

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Sun 9 Jan 2011 - 17:12
Pershendetje Gocaa


Xhamadani Vija Vija o eshte Kosova o eshte Shqiperia
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Sun 9 Jan 2011 - 17:13
PERSHENDETJE ERIONI SE ME KAN LEN VETEM SKAN NET DYNJOJA HAHA
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Sun 9 Jan 2011 - 17:41
vajza pshMalvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Sun 9 Jan 2011 - 17:48
pershendetje vajza jeni me te bukurat jeni me te mirat jeni yje mi Pershendetje per vajzat e forumit! 93318 Pershendetje per vajzat e forumit! 2531846753 Pershendetje per vajzat e forumit! 492502122 Crying or Very sad Pershendetje per vajzat e forumit! 1994032202


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Erioni
Erioni
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 414
<b>Hobi</b> Hobi : Futbolli dhe sporte tjera
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Pejë-Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/01/2011

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Sun 9 Jan 2011 - 18:31
Pershendetje per vajzat e forumit! 559296 Pershendetje Gocaa


Xhamadani Vija Vija o eshte Kosova o eshte Shqiperia
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Sun 9 Jan 2011 - 20:05
pershendetje kukles


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Sun 9 Jan 2011 - 20:06
:drunken: per ju


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Sun 9 Jan 2011 - 20:07
Pershendetje per vajzat e forumit! 89497 Pershendetje per vajzat e forumit! 89497 Pershendetje per vajzat e forumit! 89497 Pershendetje per vajzat e forumit! 89497 Pershendetje per vajzat e forumit! 89497 Pershendetje per vajzat e forumit! 89497 Pershendetje per vajzat e forumit! 89497
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Sun 9 Jan 2011 - 20:11
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad per ato qe me duan dhe ato qe sme duan


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Kajo
Kajo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1050
<b>Hobi</b> Hobi : leximi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Kukës
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 06/01/2011

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Wed 12 Jan 2011 - 8:42
Pershendetje per te gjitha vajzat e forumit se jane mrekullia vete.... Pershendetje per vajzat e forumit! 2550940759
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Wed 12 Jan 2011 - 14:06
psh vajzaLuan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Wed 12 Jan 2011 - 18:41
Pershendetje vajza, nga Luani... :6


Pershendetje per vajzat e forumit! 6ds9w0
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Wed 12 Jan 2011 - 19:26
PERSHENDETJE DHE PER JU KUKLES


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Diell
Diell
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 24
<b>Hobi</b> Hobi : muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ferizaj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/01/2011

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Fri 14 Jan 2011 - 17:37
PERSHENDETJE PER TE GJITHA VAJZAT E FORUMIT DASHURIA ESHTE OXIGJEN PER NJERIUN SI PER MESHKUJT ASHTU EDHE PER VAJZAT NESE NDO KUSH DASHURON NJE DJALE DUHET ME QEN SHUM E VENDOSTE SE ME KEN DASHUROHENI DHE A JU DON AI PERSON APO JOAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Fri 14 Jan 2011 - 17:41
Pershendetje ore dielli e paske mor me kome te mire per dashurine yllo Pershendetje per vajzat e forumit! 45550
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Fri 14 Jan 2011 - 17:57
pershendetje per te gjitha sa jemi ketu


Pershendetje per vajzat e forumit! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Fri 14 Jan 2011 - 17:58
Pershendetje shefice haha
Salomi
Salomi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 2617
<b>Hobi</b> Hobi : shoping
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne zemren e Shqiperise
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/02/2010

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Fri 14 Jan 2011 - 20:02
pershendetje mi pula ku jeni Pershendetje per vajzat e forumit! 45550


Nese nje dite do te qash,
Me kerko!
S’te premtoj qe do te mundem te te bej te buzeqeshesh,
Por mundem te qaj me TY!
Nese nje dite do deshirosh te ikesh larg,
Me kerko!
S’te premtoj qe do mundohem te te ndaloj,
Por mundem te vij me TY!
Nese nje dite nuk do deshirosh te flasesh me njeri;
Me lajmero…
Te premtoj qe do te jem i heshtur!
Por…
Nese nje dite do me kerkosh dhe nuk do me gjesh…
Eja per vizite…
Ndoshta kam nevoje per TY…
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Fri 14 Jan 2011 - 20:39
he me kllocke er dhe
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Fri 14 Jan 2011 - 20:41
hello girls :253940:
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Fri 14 Jan 2011 - 20:42
mire se erdhe maja
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Tue 18 Jan 2011 - 12:28
hi girls Pershendetje per vajzat e forumit! 552763Romeo
Romeo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 1676
<b>Hobi</b> Hobi : gjithcka qe ka ne kete bote..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : i larguar ne nje rruge pa kthim..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/10/2010

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Sat 22 Jan 2011 - 16:22
pershendes Karamelicen :O


nese jeta nuk te buzeqesh, atehere lere menjane Krenarine dhe buzeqeshi ti asaj..!
Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Sat 22 Jan 2011 - 16:25
Flm Romeo !!


Në qoftë se njerëzit flasin prapa krahëve të mi, atëherë kjo do të thotë që unë jam një hap përpara tyre...!!
Romeo
Romeo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 1676
<b>Hobi</b> Hobi : gjithcka qe ka ne kete bote..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : i larguar ne nje rruge pa kthim..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/10/2010

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Sat 22 Jan 2011 - 16:54
Karamelica shkruajti:Flm Romeo !!
te lutem kinge ajo ishte respekt ndaj teje.. :O


nese jeta nuk te buzeqesh, atehere lere menjane Krenarine dhe buzeqeshi ti asaj..!
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Sat 22 Jan 2011 - 16:57
Nje pershendetje dhe nga un per te gjitha vajzat.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Sat 22 Jan 2011 - 21:29
Ju pereshendes te gjithave dhe ju jap nje Pershendetje per vajzat e forumit! 93318 Pershendetje per vajzat e forumit! 93318 shume te ngrohte se jeni me te mirat
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Sat 22 Jan 2011 - 23:32
Pershendetje per vajzat e forumit! 193724 Pershendetje per vajzat e forumit! 193724 Pershendetje per vajzat e forumit! 193724 Pershendetje per vajzat e forumit! 193724 Pershendetje per vajzat e forumit! 193724 Pershendetje per vajzat e forumit! 193724 Pershendetje per vajzat e forumit! 193724 Pershendetje per vajzat e forumit! 193724 Pershendetje per vajzat e forumit! 193724 Pershendetje per vajzat e forumit! 193724 Pershendetje per vajzat e forumit! 193724 Pershendetje per vajzat e forumit! 193724 Pershendetje per vajzat e forumit! 193724 Pershendetje per vajzat e forumit! 193724 Pershendetje per vajzat e forumit! 193724 Pershendetje per vajzat e forumit! 193724 Pershendetje per vajzat e forumit! 193724 Pershendetje per vajzat e forumit! 193724 pershendetje shum te gjitha vajzave te forumit Pershendetje per vajzat e forumit! 193724Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Sat 22 Jan 2011 - 23:35
qyqa kushtrim hahaha falemiderit yllo
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Sat 22 Jan 2011 - 23:54
Pershendetje per vajzat e forumit! 93745 per kleushen Pershendetje per vajzat e forumit! 193724 Pershendetje per vajzat e forumit! 193724 Pershendetje per vajzat e forumit! 193724 Pershendetje per vajzat e forumit! 193724 Pershendetje per vajzat e forumit! 193724Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

prej Sun 23 Jan 2011 - 16:42
Pershendetje per vajzat e forumit! 89497 Flm kushtrimi goca si jeni ori se keni humbur haha
Sponsored content

default Re: Pershendetje per vajzat e forumit!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi