Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default FOTOT që Hitleri nuk ia tregonte askujt

prej Mon 22 Jul 2013 - 13:25
FOTOT që Hitleri nuk ia tregonte askujt 1
Ky është një set fotografik, që Adolf Hitleri donte që të shkatërroheshin, për të mos i parë kush. Në foto shihet se si Hitleri bën përgatitje për të mbajtur një fjalim. Ka shumë njerëz që thonë se mjafton ajo që ka bërë ai, që ta kuptosh se ishte i çmendur. Por këto foto janë një ilustrim interesant i kësaj çmendurie, transmeton tema. Fotot janë realizuar nga Heinriç Hofman dhe janë ruajtur në një koleksion privat..lajmengabota
FOTOT që Hitleri nuk ia tregonte askujt 2FOTOT që Hitleri nuk ia tregonte askujt 3FOTOT që Hitleri nuk ia tregonte askujt 4FOTOT që Hitleri nuk ia tregonte askujt 5FOTOT që Hitleri nuk ia tregonte askujt 6FOTOT që Hitleri nuk ia tregonte askujt 7FOTOT që Hitleri nuk ia tregonte askujt 8


FOTOT që Hitleri nuk ia tregonte askujt Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi