Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Rosa e egër mashtrim spektakolarë hienës për të shpëtuar bibat e vogla...

prej Tue 23 Jul 2013 - 17:58


S’ka si të ishte ndryshe!

Shikoni këtë rosë të egër se si i shpëton bibat e vogla, ndërsa ato rrezikojnë nga një hienë e cila sapo i ka diktuar.
Fillimisht rosa nënë, bënë si e plagosur dhe fillon me cicërima dëshpërimi, gjë që i bie në sy hienës dhe i sulet, më pas rosa improvizon sikur i ka krahët e thyera dhe hiena e ndjek, por rosa pasi e shkëputi hienën nga bibat e vogla...!Ndiqeni në video këtë mashtrim spektakolar, ku rosa nënë shpëton mrekullisht bibat e saj:alb-observer


Rosa e egër mashtrim spektakolarë hienës për të shpëtuar bibat e vogla...  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi