Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Momenti tragjik kur babai shpëton nga mbytja vajzën tij 2-vjeçe, bie nga 30 m lartësi!

prej Tue 23 Jul 2013 - 18:23
Momenti tragjik kur babai shpëton nga mbytja vajzën tij 2-vjeçe, bie nga 30 m lartësi! Thumb_250x150Një nga historitë më të pabesueshme ndodhi para pak kohësh në Shtet e Bashkuara që pati një fund të gëzueshëm!

Një prind ndodhej në një anije sëbashku me dy vajzat e tij, me të cilën do të udhëtonin për në një port tjetër. Në një moment vajza e tij 2-vjeçe shket dhe bie në ujë nga një lartësi prej 30 m!
I ati, pa menduar aspak, ashtu me reagimin e instinktit prindërorë u hodh në ujë të shpëtojë vogëlushen, e cila nuk dinte të notonte deh rrezikonte jetën për shkak të moshës së saj të vogël.
Sapo i ati e mbërtheu vogëlushen e tij, e ktheu me fytyrë nga qielli me qëllim të vajza të mos pinte ujë dhe filloi të thërras; Ndihmë, ndihmë!
Reagimi ishte i menjëhershëm dhe kështu falë reagimit heroik të atit të saj, ajo shpëtoi nga mbytja e sigurt!/alb-observer.com/Shikoni në video momentin fatal:


Momenti tragjik kur babai shpëton nga mbytja vajzën tij 2-vjeçe, bie nga 30 m lartësi! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi