Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Brazil, 18-vjecarja humb jetën pasi sulmohet barbarisht nga peshkaqeni

prej Wed 24 Jul 2013 - 10:47
BRAZIL - Edhe pse zona paralajmërohej nga tabelat si e rrezikshme nga peshkaqenët, një turiste 18-vjecare nga Sao Paulo nuk i rezistoi dot ujit dhe u fut në det, por fatkeqësisht u sulmua barbarisht nga një peshkaqen duke gjetur vdekjen.
Brazil, 18-vjecarja humb jetën pasi sulmohet barbarisht nga peshkaqeni 70903
Bruna Gobbi pushuese në një plazh në verilindje të Brazilit pasi u sulmua nga peshkaqeni, me plagë të shumta u dërgua me urgjencë në spitalin e Recife, por nuk mundi të shpëtojë.

Sipas një zyrtari të spitalit 18-vjecarja nuk mundi të mbijetonte pasi peshkaqeni i kishte këputur këmbën dhe për pasojë kishte humbur shumë gjak.

Recife është një nga zonat ku sulmet e peshkaqenëve ndaj pushuesve janë të shumta, në 20 vitet e fundit kanë ndodhur 58 sulme, nga të cilat 28 kanë rezultuar fatale për personat e përshirë.
BalkanWebNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Brazil, 18-vjecarja humb jetën pasi sulmohet barbarisht nga peshkaqeni 1t7y1w
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi