Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Poloni, zbulohet një varr vampirësh, 7 skelete pa kokë

prej Fri 26 Jul 2013 - 16:15
Poloni, zbulohet një varr vampirësh, 7 skelete pa kokë 1
Arkeologët polakë kanë zbuluar një varr, i cili presupozohet që i përket vampirëve. Ekipi i tyre gjeti shtatë skelete me koka të cunguara dhe të vendosura në mes të këmbëve. Ky pozicion sipas shkencëtarëve tregon një ritual ekzekutimi i vampirëve, i cili bëhet për të siguruar që ka vdekur vërtetë dhe të mos ringjallet më për të terrorizuar njerëzit.24ne7.
Poloni, zbulohet një varr vampirësh, 7 skelete pa kokë 2

Poloni, zbulohet një varr vampirësh, 7 skelete pa kokë 3

Poloni, zbulohet një varr vampirësh, 7 skelete pa kokë 4

Poloni, zbulohet një varr vampirësh, 7 skelete pa kokë 5Poloni, zbulohet një varr vampirësh, 7 skelete pa kokë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi