Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

default Elbasan-Peqin, aksident, 5 të plagosur

prej Thu 30 Dec 2010 - 19:58
Një aksident ka ndodhur në rrugën Elbasan-Peqin, pranë fshatit Paperr. Sipas burimeve në vendngjarje, pesë persona janë plagosur dhe ndodhen në spitalin kirurgjik të Elbasanit.
Shkak është bërë përplasja e dy automjeteve me targa greke.

Të lënduarit, emrat e të cilëve ende nuk dihen janë në gjendje të rëndë.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi