Share
Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Recetë Losioni Kundër Celulitit

prej Mon 5 Aug 2013 - 11:59
Recetë Losioni Kundër Celulitit F.0804085835472_m1
Uthulla e mollës dhe vaji i ullirit janë një masë parandaluese, si dhe pjesëmarrës aktiv në luftën kundër celulitit.
Përbërësit e kësaj recete janë:


* 2 lugë vaj ulliri
* 3 lugë uthull molle

Përgatitja:

Përzieni vajin e ullirit me uthullën në një tas. Aplikojeni këtë përzierje në zonat me celulit dhe masazhojeni sa më shumë në mënyrë që lëkura ta përthithë.Për të patur efikasitet, aplikojeni losionin në mëngjes dhe në mbrëmje. /Telegrafi/


Recetë Losioni Kundër Celulitit Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi