Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Furgoni Më Luksoz Në Botë

prej Thu 8 Aug 2013 - 20:55
Furgoni Më Luksoz Në Botë  01Kompania Lexani Motorcars ka krijuar Reale, i cili është një furgon Mercedes-Benz Sprinter B6 i blinduar.
Furgoni është e veshur me lëkurë Alcantara dhe përmban sendilje lëkure të qepura me dorë, një kuzhinë, tualet luksoz, lavaman të larë në flori, dysheme mermeri dhe madje edhe një raft të fshehur për pallto. Furoni luksoz, Reale duket i thjeshtë nga jashtë dhe mund të kalojë si një furgon i zakonshëm.
Furgoni Më Luksoz Në Botë  02

Furgoni Më Luksoz Në Botë  03

Furgoni Më Luksoz Në Botë  04

Furgoni Më Luksoz Në Botë  05


Furgoni Më Luksoz Në Botë  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi