Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Vret gruan, poston fotot në Facebook: I dhashë fund se më rrihte!

prej Fri 9 Aug 2013 - 13:13
SHBA-Një bashkëshort në Majami ka vrarë gruan e tij dhe më pas ka njoftuar në Facebook krimin duke postuar dhe foto.
Pas kësaj ai u dorëzua në polici.
Vret gruan, poston fotot në Facebook: I dhashë fund se më rrihte! Dbig61
Derek Medina, 31 vjeç shkruan në rrjetin social Facebook se ka qëlluar për vdekje gruan e tij, Jennifer Alonso sepse sipas tij kjo e fundit e keqtrajtonte.

“Do të shkoj në burg për vrasje me dashje të shkallës së parë sepse vrava gruan time. Ju dua miq, do më mungoni dhe tani e tutje do t’ju duhet të më shihni në lajme. Gruaja ime më qëllonte me grushta dhe unë nuk mund të qëndroja më duarkryq. Ndaj bëra këtë që bëra dhe shpresoj në mirëkuptimin tuaj”, shkruan Medina në Facebook.
Vret gruan, poston fotot në Facebook: I dhashë fund se më rrihte! 2wf1lsp
Trupi i gruas u gjet në shtëpinë e tyre, ku ndodhej dhe vajza e mitur 10 vjeç e ciftit, fatmirësisht e pa dëmtuar.

Faqja në Facebook u hoq menjëherë nga policia, por miq të Derek morën e shkëputën sa mundën imazhe prej aty. Hetimet ende vijojnë për të zbardhur motivet e kësaj vrasje që tronditi mbarë opinionin virtual.
/BalkanWebNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Vret gruan, poston fotot në Facebook: I dhashë fund se më rrihte! 1t7y1w
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Vret gruan, poston fotot në Facebook: I dhashë fund se më rrihte!

prej Fri 9 Aug 2013 - 18:17
Rrofshin rrjetet sociale per lloj lloj lajmesh, tani CIA, FBI dhe autoritetet e tjera vetem te plotesojne orarin e punes dhe te kontrollojne faqe te ndryshme online per ndonje lajm te fresket se punen e bejn vete ofenduesit dhe kriminelet kkk kkk 


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Vret gruan, poston fotot në Facebook: I dhashë fund se më rrihte! Bar_glitter_crown_bar
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi