Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default I lind fëmija, babai vret veten në maternitet

prej Thu 15 Aug 2013 - 21:41
I lind fëmija, babai vret veten në maternitet Vetvrasja-1308Një baba amerikan vendosi t’i jepte fund jetës, vetëm një orë pas lindjes së gruas së tij, në dhomën e maternitetit në të cilën ajo ishte shtruar.

Në foto, çifti Micheal dhe Kendra Nobles duket vërtet i lumtur dhe lindja e fëmijës së tyre të parë supozohej të ishte një fillim i ri i mrekullueshem në jetën e tyre.

Megjithatë, prej kohësh në depresion, 32-vjeçari Micheal nuk mundi të përballonte presionin.

Pasi asistoi gruan gjatë lindjes, një orë më pas ai e vizitoi atë në repartin ku ishte shtruar dhe pavarësisht momentit të gëzuar, çifti u përfshi në një debat.

I stresuar nga kjo bisedë, bashkëshorti nxorri pistoletën dhe qëlloi veten në kokë, duke gjetur vdekjen e menjëhershme në dhomën e maternitetit.
/ Top Channel


I lind fëmija, babai vret veten në maternitet Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi