Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Tmerr: Nxënësi e ka përdhunuar mësuesen në shkollë!

prej Fri 16 Aug 2013 - 14:14
Tmerr: Nxënësi e ka përdhunuar mësuesen në shkollë! Slikaergvwsg43Ngjarje e tmershme e tronditi publikun britanik. Nxënësi 14 vjeçar e ka përdhunuar mësuesen në shkollë, edhe askush nuk ka bërë asgjë edhe pse kolegët e kanë dëgjuar atë duke bërtitur nga klasa e saj.

Nxënësi e ka barrikaduar klasën e kompjuterave, dhe brenda e ka filluar aktin e tmerrshëm. Të punësuarit kanë dëgjuar se si gruaja po bërtet prej brenda, por nuk kanë mundur të hyjnë, shkruan “Daily Mail”.

Nxënësi i ka thënë se ka diçka në mendje, e ka kapur dhe e ka përdhunuar mësuesen e tij.

Pas këtij sulmi gruaja e traumatizuar nuk mund të kthehet në vendin e punës, ndërsa nxënësi është dënuar për sulm seksual. /Shqipmedia


Tmerr: Nxënësi e ka përdhunuar mësuesen në shkollë! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi