Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Tendenca E Modeleve Të Flokëve Për Nuse

prej Sun 18 Aug 2013 - 21:48
I mbajtur anash ose me një kurorë mbi kokë, gërsheti është tendenca e 2013-ës.

Modelet boheme, me lule, joshëse ose retro të njohura në tapetin e kuq, kanë ndikuar edhe botën e modës së nuseve.
Më poshtë po ju paraqesim disa modele tendencë nga Living e këtij sezoni:
Tendenca E Modeleve Të Flokëve Për Nuse 01
Topuzi gërshet anash: një topuz anash është më joshës se një topuz i thjeshtë mbrapa.
Gërsheta në të gjithë kokën: gërshetat e endura në kokë i japin nuseve një pamje dinjitoze.

Modelet retro: modelet retro me onde të zbukuruara me disa aksesorë shtesë janë ideale për nuset moderne.
Flokët e hedhura në një sup: ky model ju jep klasin dhe pamjen e dëshiruar.
Bishtaleci mbretëror: krijoni një gërshet mbi kokë si kurorë të zbukuruar me ndonjë lule.
Tendenca E Modeleve Të Flokëve Për Nuse 02

Tendenca E Modeleve Të Flokëve Për Nuse 03

Tendenca E Modeleve Të Flokëve Për Nuse 04

Tendenca E Modeleve Të Flokëve Për Nuse 05

Tendenca E Modeleve Të Flokëve Për Nuse 06

Tendenca E Modeleve Të Flokëve Për Nuse 07Tendenca E Modeleve Të Flokëve Për Nuse Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi