Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Të ecësh me 323 km/orë në Kosovë

prej Fri 23 Aug 2013 - 20:35
Nëse jeni duke menduar që të bëni gara ilegale me makinë, atëherë Kosova duket se është vendi i duhur për këtë. Pikërisht në Kosovë janë xhiruar edhe këto dy video fantastike nga njerëz që e dashurojnë shpejtësinë.

Edhe pse limiti i shpejtësisë në vendet e Europës Lindore është 109 km/orë, kjo nuk e ndalon këtë grup të rinjsh që të tejkalojnë shpejtësinë prej 323 km/orë në autostrada "Ibrahim Rrugova".

Në videon e parë është një BMW M3 ajo që kap shpejtësi marramendëse, e fuqizuar nga një motor M5 me 10 cilindra në formë v-je që punon me 800 kuajfuqi, e pajisur edhe me një paketë nitrogjeni. Në videon e dytë paraqitet e njëjta tjetër garë mes një motori dhe një automjeti, e xhiruar me kamerë amatore.

/Shekulli Online/Përgatiti: E.D/
Të ecësh me 323 km/orë në Kosovë  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi