Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Pushime të nxehta në Jalë

prej Sat 24 Aug 2013 - 23:24
Pushime të nxehta në Jalë Pushime%20ne%20jale
Ditët e nxehta nuk mund të kalohet vetëm aktivitete të zakonshme, si qëndrimi në shezlong apo larja në det. Ditët mund të kalojnë edhe më “çmendur”. Videoja është bërë në Jalë, në një lokal, ku shikohet një striptiste që kërcen sipër banakut dhe pushues të mbledhur për t’u argëtuar në tingujt e muzikës dhe spektaklit të kërcimtares. Thoni që shqiptarët nuk dinë të zbaviten?!shekulli.


Pushime të nxehta në Jalë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi