Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default E vret burrin me filxhan pasi e merr vesh tradhtinë e tij

prej Mon 26 Aug 2013 - 14:40
TOKIO- Një shtëpiake japoneze e ka rrahur deri në vdekje bashkëshortin e saj shtatëdhjetëvjeçar me një filxhan kafeje pasi e ka marrë vesh se ai e ka tradhëtuar, raporton agjencia franceze e lajmeve, AFP.

Gruaja 61 vjeçare dyshohet se e ka sulmuar partnerin pasi ka mësuar për aferën e tij, duke e goditur atë disa herë rreth fytyrës dhe kokës me një filxhan, në shtëpinë e tyre në pjesën jug-perëndimore të Tokios, pasditën e së dielës.

“Ai e ka pasur një aferë më nje grua që unë e urrej”, i ka thënë policisë Emiko Hirose. “Unë u çmenda komplet dhe e kam goditur mbi 10 herë më filxhan”, ka shtuar ajo.

Viktima është Yasuo Hirose, profesor nderi në Universitetin Kombëtar Yokohama i cili ishte dërguar në spital, por më vonë është konfirmuar se ai kishte vdekur.
/BalkanWebNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

E vret burrin me filxhan pasi e merr vesh tradhtinë e tij 1t7y1w
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi