Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Puna dhe Shtepia!

prej Mon 3 Jan 2011 - 0:36
Si i ndani punet e shtepis nese te dy partneret punojne?
Cili punon dhe cili kujdeset per punet e shtepise?
Si mendoni eshte e drejte qe Gruaja te punoi nese ajo ka femije?
Burrat ne perkujdesje te shtepise dhe femijeve!
Si e parashikoni keto ide?
Ketu mund te pergjigjemi dhe ne si femijet e prinderve tan ,si e kemi perjetuar ne femirin ton kur prinderit tan kan qen te punsuar?
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: Puna dhe Shtepia!

prej Mon 3 Jan 2011 - 0:40
mua me pelqen te punoje edhe gruaja gjithashtu .por n,q,s burrat mund te ndihmojne, per se jo aty tregojn qe kan respekt dhe dashuri per gruan e tyre dhe pe familjen


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Puna dhe Shtepia!

prej Mon 3 Jan 2011 - 1:47
Message reputation : 100% (1 vote)
qe te dy duhet te bashkepunojne sepse familjen se krijon vetem njeri...


Puna dhe Shtepia! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Puna dhe Shtepia!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi