Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Luiziana. Zhduken pemët në një sekondë. Mister i vërtetë

prej Mon 26 Aug 2013 - 22:45
Pamjet që shihni në video kanë vënë shkencëtarët në mendime dhe në një punë tepër kërkuese për të shpjeguar fenomenin që po ndodh në Luiziana, SHBA ku pemët zhduken brenda një sekonde nga një vorbull uji.

Kjo vorbull gjigante u shtri në një sipërfaqe prej 2.5 ha, dhe misteri ende vazhdon duke bërë që dhe burimet ujore të jenë tepër të rrezikshme.

Shihni videon dhe mistrein që sjell...lajme.gen.al


Luiziana. Zhduken pemët në një sekondë. Mister i vërtetë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi