Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Sun 30 Jun 2013 - 14:30
First topic message reminder :

me ka marre malli

Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Thu 25 Jul 2013 - 0:22
- Te kesh sy ne te cilat nuk pasqyrohet bota e jashtme, eshte nje fatkeqesi shume e rende, por jo aq e madhe sesa te jesh enigma e vetvetes; jo aq e madhe sa te ndiesh qe te mungon dicka qe eshte vetja jote; jo aq e madhe sa te shohesh rruzullin dhe te mos shohesh vetveten ne te. :/


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt" - Faqe 3 Bar_glitter_crown_bar
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Thu 25 Jul 2013 - 14:59
Kur te biesh ne erresire te plote, do te mungoj ajo "drite" qe dikur te dukej pakNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt" - Faqe 3 1t7y1w
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Thu 25 Jul 2013 - 22:33
" Kur 'tenxherja gjen kapakun' ata jetojne pergjithmone te lumtur... " kyyyy 

Ky status sa per te buzeqeshur pakez, se per ate pune une si besoj konceptit 'pergjithmone' apo 'kurre'


Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt" - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Fri 26 Jul 2013 - 0:08
Diplomat eshte nje mashkull qe mbane mend gjithnje ditelindjen e nje femre, por asnjehere moshen e saj...Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Mon 29 Jul 2013 - 0:04
Kur t’u dha shpirti, ishe në barkun e një gruaje!
Kur qaje, ishe në prehrin e një gruaje!
Kur u dashurove, ishe në zemrën e një gruaje!
Kur u plake e t’u shtuan dhimbjet, të shërbenin
duart e një gruaje!
Prandaj bëhu i sjellshëm dhe i butë ndaj tyre!
Sepse femra të është dhënë në besueshmëri... Nuk
është krijuar që ti ta fyesh e poshtërosh..Sinqeritetin e kam shume te shtrenjte qe t'ia dhuroj njerezve qe u kushton lire karatkeri.

Bindjet e mia, jane identiteti im..! Nuk lejoj te tjeret te vendosin per mua...!

-BESA-

Nuk jam shiu i pranveres,por jam bora e Janarit.
Nuk jam lule e vyshkur nga vapa,por jam rrenje e trungut t'Shqiptarit
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Wed 31 Jul 2013 - 21:35
Kohet e veshtira i tregojne gjthmon se cilet jane miqte e vertete ...!


Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt" - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Wed 31 Jul 2013 - 21:46
E tille eshte jeta..., me teposhteze e me perpjeta...., por megjitate e bukur, buzeqesh jeto sido qe te jete .
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Wed 31 Jul 2013 - 23:16
mos i haro miqte e vjeterHotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Thu 1 Aug 2013 - 0:01
Agjërim të lehtë!


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Thu 1 Aug 2013 - 21:23
Njerezit qe besojne ne te giitha gjerat qe degjojne, eshte e sigurte qe kane humbur besimin ne vetvete.


Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt" - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Thu 1 Aug 2013 - 22:19
Mos harro se sote jemi dhe neser sjemi, kjo eshte Jeta, dhe cfar do qe te ndodhe Miqesia e vertet nuk harrohet kurr.
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Fri 2 Aug 2013 - 1:49
Message reputation : 100% (1 vote)
- Une doja vetem te isha njeriu jot. E ke parasysh? Te isha ai detaji i vogel qe permirson dicka tenden. Pershembull, te isha sheqeri i kafese tende ne mengjes kur po ben kolacionin ose te isha mendimi yt i pare ne mengjes sapo zgjohesh. Ose ajo qe ke ne mendje sapo degjon nje kenge te bukur dhe thua me vete “une duhet t'ia tregoj asaj”. Doja te isha ajo per te cilen nuk mendon se ka difekte sepse te duket me e mira. Ja, vetem kaq.


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Sat 3 Aug 2013 - 22:46
Nuk pres pritje madheshtore, nuk me pelqejne shum perkedheljet , fjalet e bukura opinionet e medhaja, un pres nga ti besushmeri , korrektsi asgje me shum, dhe te me duash dhe respektosh pak fare por ajo pak te jet e vertet kaq.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Mon 12 Aug 2013 - 23:14
Nuk besoj ne marredheniet perfekte. Ato qe shemben. Besoj tek zenkat, ne boshllekun qe mungesa e nje personi le. Besoj ne ate heshtje qe te shtyn ta kerkosh kudo qe te jete, te besh gjithcka per mos ta humbur. Nuk besoj ne marredhenie perfekte. Besoj ne marredheniet e verteta!


Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt" - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Tue 13 Aug 2013 - 19:54
Kur ben gjithmone ate qe te duket ty e drejte, te pakten ke sigurine se do te kenaqet dikush: vetja jote. Per te tjeret nuk ke asnjehere garanci, edhe kur perpiqesh shume ti kenaqesh.


Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt" - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Tue 13 Aug 2013 - 20:01
Ai njeri qe thote kam fituar pa luftuar asnjehere mund te jete gjithcka por kurre jo nje fitimtar....


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt" - Faqe 3 Bar_glitter_crown_bar
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Tue 13 Aug 2013 - 20:04
Je cum e mencul... Very Happy 


Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt" - Faqe 3 6ds9w0
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Thu 15 Aug 2013 - 23:07
Ceshtja nuk eshte se te berit moral te bezdis,por vet fakti ku shembulli yt eshte me i keq se i imi.

Ateher cfar dreqin kerkon te me thuash !?


Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt" - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Fri 16 Aug 2013 - 0:08
S'ka rendesi sa kohe kalon ..disa kujtime gjithmone te bejne me lot..!Një shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt" - Faqe 3 1t7y1w
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Fri 16 Aug 2013 - 0:46
Nga dashuria erdhëm në këtë botë.
Me dashuri le të jetojmë ...


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt" - Faqe 3 Bar_glitter_crown_bar
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Fri 16 Aug 2013 - 19:28
A nuk eshte valle shenje force,t'u imponohesh te tjereve dhe te fitosh te drejten pergjithmone qe ti percmosh te dobetit qe e leshojne veten te kollofiten nga te tjeret??


Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt" - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Mon 19 Aug 2013 - 21:15
-Ti buzeqesh,por deshiron te qash.
Ti flet,por preferon te heshtesh..
Ti shtiresh sikur je e lumtur,por nuk jeNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt" - Faqe 3 1t7y1w
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Mon 19 Aug 2013 - 22:24
Perse me shikon e nuk me thua gje?


Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt" - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Thu 22 Aug 2013 - 22:42
Keshtu ndodh gjithmon !!
Shpesh here . . . Jasteku degjon mendime qe askush nuk i degjon .. . . . . Dhe mbledh lot . . . Qe askush. . . Nuk i ndjen e as nuk i shikon!!


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt" - Faqe 3 N
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Sat 24 Aug 2013 - 20:24
Message reputation : 100% (1 vote)
Pyetja eshte : Kush je ti?
Mendoja se e dija... tani nuk jam me e sigurt.


Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt" - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Tue 27 Aug 2013 - 21:30
Ne qofte se me sheh te qeshur gjithmone,nuk do te thote se jam e lumtur cdo moment,por keshtu jam gatuar,te qesh edhe pse perbrenda mund te jem e copetuar...


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt" - Faqe 3 N
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Tue 27 Aug 2013 - 21:34
sa kam pa e ndier aromen tende ???????????
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Tue 27 Aug 2013 - 22:23
... kaq hije te rende paskam ...? kyyyy 


Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt" - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Tue 27 Aug 2013 - 22:31
grrrr grrrr ,kot ste them Sirene una ty yuy 
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Tue 27 Aug 2013 - 23:31
e ke ate zerin ne telefon si kanarine bre ....


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Wed 28 Aug 2013 - 16:45
Mos lejoni qe sjellja e dikujt t'ju shkaterroje paqen tuaj te brendshme kiss


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt" - Faqe 3 Bar_glitter_crown_bar
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Sun 1 Sep 2013 - 12:46
Message reputation : 100% (1 vote)
Ju uroj muaj te mbare te gjitheve e nese ju vjen ndo1 shprehje ndermend e pershtatshme per Engjujt Shqiptare . . . dhe muajin qe sapo beri kembe, jeni te mrepritur!

Mirulexofshim! ...

P.s Stine e re, veshje e re ... gjethet e zverdhura e gati per dekompozim na mesojne shume ...! Mbani vesh! [smile_1]


Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt" - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Fri 6 Sep 2013 - 22:36
Ne jete ka momente kur ndihesh vetem,kur ndihesh bosh,ka momente kur ndihesh e zhgenjyer e lenduar..Ka momente kur kupton sesi jane ne te vertet disa njerez..Kupton se kush ka rendesi ne te vertet,kush jo dhe kush gjithmone do te kete..!! Dhe nese disa njerez kupton se jane ndryshe nga si i mendoje,ms vuaj..Nuk ia vlen qe te vuash x dike qe nk vuan x ty..Demton veten tende..Meso qe duhet te kesh nevoje ne jeten tende vetem ata njerez qe te tregojne se kane nevoje x ty ne jeten e tyre..!!
Keshtu qe merr fryme thelle dhe ngrije koken lart dhe x ata njerez qe ti ke kuptuar se kane rendesi x ty,x ata njerez ti duhet te vazhdosh perpara..Mos ki shume besim tek te tjeret dhe nese ndodh qe te kesh e me pas te zhgenjehesh ms harro qe x nje gje ja ka vlejt e ky zhgenjim..Ne fund te fundit lendimi i djeshem eshte forca jote e te nesermes..!!Asgje nk zgjat pergjithmone,as vuajtja as gezimi..Por jeta vazhdon..!! & ti nuk je dhe nk ke per te qen kurre vetem..!!


Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt" - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Mon 16 Sep 2013 - 21:34
Aty ku mungon sensi i humorit,problemet jan prezente ne cdo kohe.
Nje buzeqeshje sjell ndryshim te pashpjegueshem te situates.

Buzeqeshni! [smile_1] 


Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt" - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Mon 16 Sep 2013 - 21:37
Cilën lëndë mësimore e ke dashur në shkollë?


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Mon 16 Sep 2013 - 21:39
karadakun e du ku gjindet po ty nuk te njohHotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Mon 16 Sep 2013 - 21:42
Karadak është një regjion i gjërë ,ku perfshin një pjesë të Kumanovës të Shkupit dhe diç më gjërë,me sa kam mund të kuptoj nga postimet tua edhe ti je afër Karadakut.


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Mon 16 Sep 2013 - 21:46
karadaku aka fillimin ne kodrat e kosovesHotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Mon 16 Sep 2013 - 21:53
Ashtu është Kushtrim.


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

prej Sun 22 Sep 2013 - 21:43
Heren tjeter kur te shoh ty, perkujtoma qe te mos flas.


Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt" - Faqe 3 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Çfar doni ti thonit shokut/shoqes të Forumit në këto momente "Mesazhi yt"

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi