Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default SIRIANI TAKON TË BIRIN, QË MENDONTE SE IA KISHIN VRARË (VIDEO)

prej Wed 28 Aug 2013 - 18:35
Një moment rrëqethës ndodhi këtë javë në Siri, kur babai sirian takoi djalin e tij të vogël, për të cilin deri atëherë besonte se ishte vrarë gjatë sulmeve me armatim kimik.
Videoja, e cila, siç thuhet, është xhiruar në qytetin veriperëndimor sirian, Zamalk, është publikuar të hënën në kanalin YouTube, nga ana e aktivistëve sirianë.
Në video shihet babai i ri derisa del nga shtëpia ku jeton, dhe fytyra e tij, e cila pasqyron gëzimin dhe shokimin njëkohësisht, derisa përqafon fëmijën e tij të vogël.


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi