Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Misteri më i madh i botës në Nepal

prej Wed 28 Aug 2013 - 20:52
Misteri më i madh i botës në Nepal  VRIMAT%20NE%20NEPALNepali fsheh misterin më të madh arkeologjik të botës. Në Himalaje janë parë disa shpella në lartësi 168 metra mbi tokë, të bëra padyshim nga dora e njeriut. Vrimat datojnë që prej 10 mijë vjet përpara dhe ajo dhe ajo çfarë i habit arkeologët është se si është e mundur që ndërtohen në lartësi kaq të mëdha./National Geographic/


Misteri më i madh i botës në Nepal  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi