Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Papa Françesku, gjithnjë e më “social”

prej Wed 4 Sep 2013 - 14:06
Tashmë është kthyer në një zakon të vërtetë. Të rinjtë duan të bëjnë fotografi me Papa Françeskun gjatë evenimenteve ku ai merr pjesë.
Papa Françesku, gjithnjë e më “social”  1z1eexi
Dhe Ati i Shenjtë nuk i lë të rinjtë të luten, por pozon bashkë me ta për fotot që bëhen kryesisht me smartfone dhe që pas pak sekondash përfundojnë në rrjetet sociale.

Mund të themi pa frikë se ky është Papa më “social”, pasi vepron disi ndryshe nga parardhësit, që lëviznin ngado të rrethuar me truproja dhe masa sigurie tepër të larta.
TchNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Papa Françesku, gjithnjë e më “social”  1t7y1w
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi