Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

Samsung prezanton zyrtarisht orën inteligjente Galaxy Gear Empty Samsung prezanton zyrtarisht orën inteligjente Galaxy Gear

Thu 5 Sep 2013 - 14:52
Ora e shumëpritur inteligjente Samsung Galaxy Gear, është prezantuar zyrtarisht. Pjesëmarrësit kanë qenë të impresionuar me cilësinë e dizajnit dhe përvojën miqësore të përdoruesit, edhe pse një pajisje të tillë s’mund të përdoret në baza ditore.
Samsung prezanton zyrtarisht orën inteligjente Galaxy Gear 2d7fxn8
Edhe pse ora inteligjente është goxha e madhe dhe përshtaten më mirë në kyçin e një mashkulli, rripi e bën atë të përdorshme edhe nga një grua me një dore të vogël.

Mundësuar nga një procesor 800 MHz dhe me një ekran me prekje 1,63-inç 320 x 320 Super AMOLED, Samsung Galaxy Gear i lejon përdoruesit të bëjnë foto dhe të filmojnë video të shkurta, qasje në datë / kohë / mot, përdorimin e aplikacioneve të palës së tretë si Evernote, Path, MyFitnessPal, matjen e hapave, telefonata dhe më shumë.

Samsung Galaxy Gear do të jetë i disponueshëm në më shumë se 140 vende të botës, duke filluar nga 25 Shtatori.

(a.k/krokodili/BalkanWeb)
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi