Shko poshtë

Si do ta preferonit partnerin tuaj?

1 - 20%
2 - 40%
0 - 0%
2 - 40%
 
Totali i votave: 5
 
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Si do ta preferonit partnerin tuaj?

prej Thu 5 Sep 2013 - 22:42
Message reputation : 100% (1 vote)
  • Te pashem

  • Inteligjent

  • Me te ardhura te mira

  • Rendesi ka dashuria


Komentet dhe vota jane ne disponimin tuaj rreth temes..Vota juaj nuk shihet nga askush se ke opsion nga te gjitha keni klikuar keshtu qe klikoni pa merak... kyyyy 


Si do ta preferonit partnerin tuaj? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Re: Si do ta preferonit partnerin tuaj?

prej Thu 5 Sep 2013 - 22:57
Votova te fundit pasi Rendesi ka dashuria. Nese ka dashuri mes nje Çifti, gjithcka perballohet ne jete dhe askush si thyhen dotNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Si do ta preferonit partnerin tuaj? 1t7y1w
neon
neon
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 106
<b>Postime</b> Postime : 417
<b>Hobi</b> Hobi : Te ze peshk me fill spanje
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2013

default Re: Si do ta preferonit partnerin tuaj?

prej Sat 7 Sep 2013 - 4:01
Po ti kete te gjitha nuk ka si opcion?? Si do ta preferonit partnerin tuaj? 705491909 
W0rld
W0rld
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 570
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika,leximi&stervitja
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Your Dreams!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/04/2013

default Re: Si do ta preferonit partnerin tuaj?

prej Sat 7 Sep 2013 - 13:51
Message reputation : 100% (1 vote)
Adhuroj femrat qe nuk presin kurrë asgjë, sepse shkojnë e marrin gjithmonë atë që duan.Ato që dalin pa u lyer dhe ndihen të bukura gjithsesi.Ato që nuk thonë kurrë sesi jane, por mësojnë të tjerët si të jenë.Ato që ecin gjithmonë me kokën lart, edhe kur bota do donte ti fundoste.Ato që thonë gjithmonë "te dua" , pa asnjë egoizëm, pa asnjë interes.Ato që kanë shumë dashuri perbrenda dhe padashur ja falin edhe personave te gabuar...!!


I lutem atyre që kanë shumë fytyra, jepjani ndonjë fytyrë atyre që s'kanë fare !
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Si do ta preferonit partnerin tuaj?

prej Sat 14 Sep 2013 - 16:32
Shqiptare.


Si do ta preferonit partnerin tuaj? 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Si do ta preferonit partnerin tuaj?

prej Thu 8 Jun 2017 - 18:01
...tani pak rendesi ka!


Si do ta preferonit partnerin tuaj? 6ds9w0
Sponsored content

default Re: Si do ta preferonit partnerin tuaj?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi