Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Veprimi i Erdoganit çudit liderët botërorë

prej Sat 7 Sep 2013 - 20:16
Veprimi i Erdoganit çudit liderët botërorë 206000_mainimgReçep Taip Erdogan është një nga liderët më karizmatik në Evropë. Këtë ai e ka treguar shpesh herë. Rasti më i fundit është sjellja në Samitin G20 në Shën Petersburg.

Gjatë kohës që liderët e 20 vendeve më të zhvilluara në botë por mblidheshin për të bërë një foto të rastit, Kryeministri turk u ulur për të marrë flamurin turk që ishte në tapet. Flamujt e 20 vende gjendeshin në tapet për të orientuar pozicionimin e liderëve, mirë po në një kohë që liderët e tjerë e shkelën, Erdogan e mori dhe e ruajti atë.

Veprimi i tij u pa nga Kancelarja gjermane, Angela Merkel, Kryeministri i Britanisë, David Kamerun dhe Presidenti i SHBA-ve, Barak Obama, të cilët shoqërua veprimin e Erdoganit me buzëqeshje.shekulli.


Veprimi i Erdoganit çudit liderët botërorë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi