Share
Shko poshtë
engjulli
engjulli
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 5
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/09/2013

Shqiperi engjull

prej Sun 8 Sep 2013 - 14:57
ndihm : rreth microsoft update problem....blume_00
W0rld
W0rld
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 570
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika,leximi&stervitja
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Your Dreams!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/04/2013

Shqiperi Re: engjull

prej Sun 8 Sep 2013 - 18:34
C'fare problemi keni ?


I lutem atyre që kanë shumë fytyra, jepjani ndonjë fytyrë atyre që s'kanë fare !
engjulli
engjulli
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 5
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/09/2013

Shqiperi Re: engjull

prej Sun 8 Sep 2013 - 23:44
problem: esht se te menyja start microsoft update si te hy ne welcome to microsoft update paraqitet kjo. Install the ActiveX control required to view the website
engjulli shkruajti:
W0rld
W0rld
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 570
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika,leximi&stervitja
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Your Dreams!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/04/2013

Shqiperi Re: engjull

prej Mon 9 Sep 2013 - 12:27
Pa qene aty s'mund te te jap nje pergjigje te sakt se nuk e di se c'fare pc etj ..
por te sugjeroj te shofesh nje her ne www.youtube.com dhe paraqit problemi.
Mendoj se do ta gjesh nje zgjidhje me te mire :)
Kalofsh mire!


I lutem atyre që kanë shumë fytyra, jepjani ndonjë fytyrë atyre që s'kanë fare !
engjulli
engjulli
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 5
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/09/2013

Shqiperi Re: engjull

prej Mon 9 Sep 2013 - 15:16
windows xp eshte:
engjulli
engjulli
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 5
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/09/2013

Shqiperi Re: engjull

prej Mon 9 Sep 2013 - 15:19
W0rld
W0rld
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 570
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika,leximi&stervitja
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Your Dreams!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/04/2013

Shqiperi Re: engjull

prej Mon 9 Sep 2013 - 20:31
Duhet pare versioni tek help/about.Versioni eshte 7 build numrat mbrapa..
mund te jete versioni i fundit build 7100 RC.
Me mire shiko ne warez per te marre upgrade nqs ke windows 7 rc dhe do ta besh upgrade ne windows 7 final.Mikrosofti e ka punuar dhe mbaruar windowsin 7 final,por nuk ka dale ne qarkullim akoma per fabrikat e kompjuterave.Ne 22 tetor thuhet qe do leshohet.
Ne warez mund te gjesh Windows 7 Ultimate Retail Final x86 Genuine (32bit=per kompjutera me procesor 32 bit,punon edhe ne kompjutera me proceor 64 bit)
Duhet te kthesh servisin update te windowsit 7 nga automatik ne manual
Klikohet ne start dhe fut tekutia search services.msc
Te lista e serviseve gjen servisin wuauserv klikon 2 here dhe e ndryshon ne manual.


I lutem atyre që kanë shumë fytyra, jepjani ndonjë fytyrë atyre që s'kanë fare !
engjulli
engjulli
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 33
<b>Postime</b> Postime : 5
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/09/2013

Shqiperi Re: engjull

prej Mon 9 Sep 2013 - 23:00
jo trgova we esht windows xp 2002 nuk mirrem fort me pc por sidoqoft pak me ke ndihmuar por me duhet per arsye po kerkoj ket sepse nuk asht edhe aq e qoj servis edhe e e boj format por mir ne qose din diqka ma eksluzive mundesh mem ndihmu kaq.. flm shummmmmm.
Sponsored content

Shqiperi Re: engjull

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi