Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Horror në klasën e mësimit, nxënësi vret mësuesin

prej Wed 18 Sep 2013 - 22:25
Horror në klasën e mësimit, nxënësi vret mësuesin Article-2423913-1BDF55F7000005DC-227_306x437Një student kinez ka prerë në fyt mësuesin e tij si akt hakmarrjeje për konfiskimin e telefonit të tij. Studenti i identifikuar vetëm si Lei nga mediet lokale, u kap duke luajtur me telefon në orën e mësimit të lëndës së kimisë nga Sun Wakang në një shkollë në Fuzhou, në lindje të Kinës.

Një ditë më pas, Lei shkoi tek klasa e Sun kur mësuesi po korrigjonte testet e nxënësve dhe i preu fitin nga pas. 32-vjeçari, prind i një fëmije vdiq menjëherë ndjesa studenti u largua.

Lei më pas ka telefonuar numrin e emergjencës dhe ka dëshmua për krimin e kryer.

Sun kishte pesë vite që punonte si mësues kimie në shkollën e mesme. Ai i kishte marrë telefonin studentit, por nuk ia kishte kthyer në fund të ditës.

Studenti i tij e vrau atë vetëm katër ditë pas ditës së mësuesve në Kinë – ku nxënësit nderojnë mësuesit e tyre.shekulli.
Horror në klasën e mësimit, nxënësi vret mësuesin Klasa


Horror në klasën e mësimit, nxënësi vret mësuesin Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi