Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Rruga e mbare haxhive per ne haxh

prej Sun 29 Sep 2013 - 22:28
inshalla zoti ju pranon haxhin te gjith atyre si neser ne ora tre ne mengjes udhtojn per ne meken e shajtit zoti ju bekoft vellezer shiptar si  juka zgjedh zoti per te shkua ne haxh lutnju per kosoven per shiprin per qamerin per kosoven lindore per shuptart nga mali zi per  shiptart nga  maqedonia po dhe lutnju vellezer per krejt njerziminKushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Rruga e mbare haxhive per ne haxh

prej Tue 1 Oct 2013 - 19:10
e luti zotin per haxhit si po qendrojn ne haxh tju pranon haxhinMbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi