Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Sharron vëllanë e vet dhe i ruan copat e trupit në frigorifer

prej Wed 2 Oct 2013 - 20:47
Sharron vëllanë e vet dhe i ruan copat e trupit në frigorifer Sapnjolli%203Spanjolli, Aurel Alamnza vret vëllanë e vet, Osmas Almanza 52 vjeç me sharrë dhe copat e trupit të tij i kishte ruajtur në frigorifer.

48-vjeçari Alamnza, tregon se vëllai i tij nuk kishte pasur ku të jetonte dhe kishte ardhur të strehohej për ca kohë tek ai. Mirëpo bashkëjetesa e dy vëllezërve si duket nuk ka qenë e qetë, pasi herë pas here të dy vëllezërit ziheshin, çka çoi deri në vrasjen e Osmas.

Alamnza deklaroi në polici se ai e kishte vrarë të vëllanë për vetëmbrojtje pas një konflikti që kishin pasur të dy.

Policia i gjeti copat e trupit të Osmas pas një viti, në frigoriferin e vrasësit të tij, ndërsa kokën e kishte futur tek frigoriferi në kuzhinë të përzier me ushqimet që ndodheshin në të.

/Shekulli Online/ E.B./
Sharron vëllanë e vet dhe i ruan copat e trupit në frigorifer Spanjolli%201
Sharron vëllanë e vet dhe i ruan copat e trupit në frigorifer Spanjolli%202


Sharron vëllanë e vet dhe i ruan copat e trupit në frigorifer Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi