Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Poezi dashurie me vidjo nga valbona

prej Tue 28 Dec 2010 - 21:50
Message reputation : 100% (1 vote)


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default poezi te shkruajtura nga Valbona

prej Tue 4 Jan 2011 - 19:47
Message reputation : 100% (1 vote)

Ti largohesh, largohesh, largohesh prej meje
dhe kurre s'me degjon kur te them: "Rri dhe pak!"
ne ato ?aste ne zemren time lind meria
e me vete betohem qe mos te te flas

Po per ?udi perseri vij drejt teje
harroj gjith?ka qe thashe me pare
sa te shoh dua te te puth, te te rrok ne krah
e keshtu asnjehere nuk mundem te ve faj


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: poezi te shkruajtura nga Valbona

prej Tue 25 Jan 2011 - 20:20


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: poezi te shkruajtura nga Valbona

prej Fri 19 Oct 2012 - 10:50
"Poezi dashurie me vidjo nga valbona"
me
"poezi te shkruajtura nga Valbona"
temat u bashkun


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

poezi te shkruajtura nga Valbona N
Sponsored content

default Re: poezi te shkruajtura nga Valbona

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi