Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Dhunon gruan për alkool

prej Mon 14 Oct 2013 - 12:43
Një 29-vjeçare, në muajin e 4-t të shtatzanisë është dhunuar fizikisht nga bashkëshorti i saj. Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Porodinë, teksa një 42-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë, pasi ka dhunuar bashkëshorten e tij, e cila ishte në pritje të fëmijës së parë të çiftit.
Dhunon gruan për alkool 1zd2btg
Sipas te dhenave Apostol Cucllari ushtronte vazhdimisht dhune fizike ndaj 29-vjecares Florenca Cucllari, me te cilen ai ishte martuar rreth nje vit me pare. Familjaret e 42-vjeçarit tregojne se shkak i kesaj situate ka qene konsumi i alkoolit nga ana e 42-vjecarit, i cili vazhdimisht i kerkonte lekë bashkeshortes se tij per te pire duke e dhunuar ate rregullisht.

Vellai i autorit ka pohuar se kjo situate eshte bere e padurueshme per familjen, por sidomos per bashkeshorten e tij.

Sipas te dhenave 42-vjeçari eshte kthyer ne banese ne gjendje te dehur dhe ka nisur te debatoje me nusen e tij shtatzene, ndersa ne nje moment e ka shtyre ate me force duke e rrezuar nga pragu i jashtem i shtepise qe ishte ne lartesine 1 meter. Pas kesaj ngjarje 29-vjeçarja eshte transportuar per ne Shtepine e lindjes ne Korce, ku pasi ka marre ndihmen mjekesore eshte larguar per ne familjen e saj.
/ Top ChannelNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Dhunon gruan për alkool 1t7y1w
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi