Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kur polici nuk ia kursen jetën hajdutit

prej Mon 14 Oct 2013 - 21:33
Një video dramatike e postuar në internet nga një motoçiklist tregon momentin kur i grabitet motori.

Hajduti, i cili ishte pasagjer në një motor tjetër, i drejton atij pistoletën në kokë duke i marrë motorin dhe çelësat.

Por, nuk zgjat shumë dhe një polic i maskuar shfaqet papritur dhe qëllon mbi hajdutin. Më vonë ai humbi jetën. Kjo videoja është regjistruar në Brazil.

/Shekulli Online/ E.L/

*KUJDES IMAZHET JANË TË RËNDA


Kur polici nuk ia kursen jetën hajdutit  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi