Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Çudia, dy nuse për një burrë

prej Tue 15 Oct 2013 - 22:01
Asnjëra nuk kishte ngatërruar kishë dhe të dyja kishin si qëllim të shkonin në altar me të njëjtin burrë. Nuk bëhet fjalë poligami por për një konflikt.

Ngjarja e jashtëzakonshme ka ndodhur në Valparaiso në Kili. Kalimtarët kanë parë spektakël pasi dy nuset janë përleshur në rrugë dhe janë sharë me fjalë nga më të ndyra.

Skena është filmuar dhe është hedhur në YouTube. Video e gjatë tre minuta është parë nga më shumë se 18 mijë persona deri tani.

Në fakt nuk bëhet fjalë për ndonjë ndodhi të vërtetë pasi e gjitha kjo ka qenë vënia në skenë e një shfaqjeje teatri.shekulli.


Çudia, dy nuse për një burrë  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi