Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Hoxy
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 47
<b>Hobi</b> Hobi : Programmim
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : DIKUND NE GOOGLE Funny Video http://seec0m.altervista.org/
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/03/2013
http://its3c.org

default kpg mesime programmim ne html dhe php

prej Wed 16 Oct 2013 - 1:16
kpg mesime programmim ne html dhe php

shembull i dhen shkurt ne nje index

i koduar ne html
i punuar ne notepad


stafi me falni per kete postim sepse e kodova indexin dhe i mbrojta sourcet nga copypaste dhe them shkrut vjedhja
e punes time

prandaj e postova vetem url
http://seec0m.altervista.org/c0d.html


do te doja edhe ndihmen tuaj ketu!


jeta e veshtire eshte kjo Kurrë mos e injoro personin që të don, që kujdeset për ty, se ndonjëherë kur të zgjohesh do të kuptosh se ke humb Hënën duke kërkuar Yjet..!http://seec0m.altervista.org // https://www.fb.com/Ambasador.Kazhinski
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi