Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Rekordi, qëndron për 50 orë në ujë

prej Sat 19 Oct 2013 - 15:38
Rekordi, qëndron për 50 orë në ujë  Article-2465778-18D0C82A00000578-634_964x676Një zhytës britanik ka vendosur një rekord të ri të qëndrimit në ujë. Sean McGahern ka qëndruar plot 49 orë e 56 minuta në fund të detit Mesdhe në brigjet e Maltës.

38-vjeçari e kaloi kohën duke u marrë me shtratin e detit dhe duke pirë, ngrënë dhe fjetur gjumë.

Rekordi i mëparshëm mbahej nga Will Goodman, i cili në vitin 2010 qëndroi më shumë se 1 orë.


Rekordi, qëndron për 50 orë në ujë  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
InTeRiStI_vLoNjAt
InTeRiStI_vLoNjAt
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 32
<b>Postime</b> Postime : 7777
<b>Hobi</b> Hobi : Futboll
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Atje Ku Ti Smund Te Me Arrish..........
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011
https://www.youtube.com/watch?v=2oFt0_pVZLY

default Re: Rekordi, qëndron për 50 orë në ujë

prej Mon 21 Oct 2013 - 14:53
Po seks a nuk paska ber apo sdo i ket dal koha ngaqe esht mar me krevatin grrrr grrrr 


Rekordi, qëndron për 50 orë në ujë  517545930 Interist Forever....Vlonjat Me Zemer Rekordi, qëndron për 50 orë në ujë  517545930

Jeta Na Ofron Shum Surperiza Ne Te Ardhmen, Jetoje C`do Sekonde Te Sajen SIkur Te Ishte Sekondi Fundit I Jetes Tuaj.......

Gjithcka duhet nisur nga vetja:Respekti,Vleresimi,Thjeshtesia dhe Dashuria,Kur ti zotrosh keto cilesi dhe ti aplikosh mbi veten... Fillo te mendosh per dik tjeter..

Ti mund te kthehesh ne kriminel a shenjtor dhe asnjeri s'e ve re por ne te mungofte ndonje kopse kete e vene re te gjithe.Kjo eshte cudia dhe lezeti yne......M.Remark
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi