Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Martesa më tragjike që keni pare

prej Sat 26 Oct 2013 - 16:55


Martesa më tragjike që keni pare Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21337
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Martesa më tragjike që keni pare

prej Sat 26 Oct 2013 - 18:15
grrrr 

Mbeti nusja
pa martuar,
o sa shume
qe dashuruar...

Dhe kesaj
i thone c'i thone,
dhendri rus
rrugen s'ta shtrone...

grrrr 

Martesa më tragjike që keni pare 2178555173 Martesa më tragjike që keni pare 2178555173 Martesa më tragjike që keni pare 2178555173 Martesa më tragjike që keni pare 2178555173 Martesa më tragjike që keni pare 2178555173 


Martesa më tragjike që keni pare 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi