Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Wed 5 Jan 2011 - 17:08
TE RROSH APO TE MOS RROSH?!KJO ESHTE CESHTJA.
CILI ESHTE MENDIMI JUAJ PER KETE DILEME?
KUSH ESHTE QELLIMI I EKZISTENCES
,DHE MISIONI QE KENI SI QELLIM TE KRYENI GJATE SAJ.Karamelica
Karamelica
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3517
<b>Hobi</b> Hobi : Noti!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne hene me yjet !!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2010

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Mon 10 Jan 2011 - 14:57
Une do ta shtroja ndryshe pyetje "TE JESH A MOS TE JESH" !!!

BESOJ SE PER KETE NUK KA NJE PERGJIGJE TE PERGJITHSHME PASI SECILI NGA NE JETON JETEN NDRYSHE DHE ME QELLIME TE NDRYSHME.MUND TA SHOHESH JETEN ME PESIMIZEM OSE ME OPTIMIZEM DHE GJERA TE TILLA PATJTER QE JANE DECIZIVE NE ARITJEN E KONKLUZIONIT.PER MENDIMIN TIM JA VLEN TE JESH EDHE NE ATE MOMENT QE TY GJITHCKA TE DUKET E ZEZE E PAVLERE,PASI ASNJEHERE NUK E DI SE CFARE TE FSHEH E ARDHMJA!!!


Në qoftë se njerëzit flasin prapa krahëve të mi, atëherë kjo do të thotë që unë jam një hap përpara tyre...!!
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Mon 10 Jan 2011 - 15:09
rron srron keshtu si vajti kjo jete asgje ska kuptim do thoja une dhe te jesh a mos te jesh per ca njerez nuk ka fare rendesi


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Mon 10 Jan 2011 - 15:17
te rroj e te shikoj dhe te kendoj dhe mos te pushoj se e meritoj
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Mon 10 Jan 2011 - 15:18
ti lart meje te rrosh sa me shume se keshtu dua une


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Erioni
Erioni
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 414
<b>Hobi</b> Hobi : Futbolli dhe sporte tjera
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Pejë-Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/01/2011

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Tue 11 Jan 2011 - 10:57
Gjithmon do te jete qeshtje Be o not Be,
Eshte mir te jesh deri sa ka then zoti,por edhe at jete qe jeton te jetohet me nder


Xhamadani Vija Vija o eshte Kosova o eshte Shqiperia
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Thu 13 Jan 2011 - 5:53
Te rroshe me jete, te mos rroshe pa jete. Keshtu eshte kjo thenie.


	 Te rrosh apo mos te rrosh?! 6ds9w0
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Thu 13 Jan 2011 - 10:30
lindem per te jetuar


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Thu 13 Jan 2011 - 15:02
te rrosh me gjithcka qe ofron jeta sepse perderisa kemi erdh ne kete jete diku esht qellimi i ter kesaj


	 Te rrosh apo mos te rrosh?! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Sat 26 Mar 2011 - 9:54
te rroj perderi sa ZOTI me solli ne kete bote ka nje qellim te caktuar te vazhdojme e te jetojme.....
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21356
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Tue 28 Jun 2011 - 18:51
Luan_Valikardi shkruajti:Te rroshe me jete, te mos rroshe pa jete. Keshtu eshte kjo thenie.

	 Te rrosh apo mos te rrosh?! 322547


	 Te rrosh apo mos te rrosh?! 6ds9w0
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Tue 28 Jun 2011 - 18:55
Une do te thosha qe te dyja kane rendesi. Po, eshte shume e vertet qe nuk do doja te jetoja nqs jeta ime do ishte hell dhe cdo gje qe bej nuk mund te dal prej tij, ajo nuk eshte jete. Por ne te njejten kohe, jeta ndryshon dhe njeriu ecen me shprese qe nje dite do behet me mire dhe une do bej gjithcka ne fuqine time ta bej me mire. Nqs une nuk jam gjalle, si mund te luftoj une per nje jete me te mire?
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Tue 28 Jun 2011 - 18:56
po te rrosh moj ina pse mos te rrosh
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Tue 28 Jun 2011 - 19:01
te rrosh e te mesosh nga kjo jete
avatar
Ak-47
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 13657
<b>Hobi</b> Hobi : Cdo gje
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 10/02/2011

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Thu 30 Jun 2011 - 17:39
te mos rrosh


<br>Per te gjith shqiptaret qe ne SHQIPERI jetoni
fuck all ju qe kombesin nderroni
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Sat 30 Mar 2013 - 21:33
Te dyja , kete te fundit e kemi per rruge , ndersa te paren po e perjetojm.
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Sat 30 Mar 2013 - 21:37
te rrosh sa malet 	 Te rrosh apo mos te rrosh?! 1698836746
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Sat 30 Mar 2013 - 21:39
te rrosh sa te duash
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Sat 30 Mar 2013 - 21:40
te rrosh se nje jete ke..
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Sat 30 Mar 2013 - 21:41
te rrosh,e lumtur
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Sat 30 Mar 2013 - 21:52
te rrosh se ja vlen..
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Sat 30 Mar 2013 - 21:52
te rrosh,se jeta eshte dhurate
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Sat 30 Mar 2013 - 22:02
te rrosh per qef grrrr
avatar
ai cuni
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 349
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/12/2012
http://cuni@info.al

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Sun 31 Mar 2013 - 11:59
te rrosh per shtate pale qejfe biles.... ggg


	 Te rrosh apo mos te rrosh?! 452229 	 Te rrosh apo mos te rrosh?! 452229 	 Te rrosh apo mos te rrosh?! 452229
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Sun 31 Mar 2013 - 12:04
Po ta mbajti vare nje gur ne qafe dhe hidhu ne det ti :sad26: po na te shkon...patate kshu qe te rrosh se ske cben ndryshe grrrr


	 Te rrosh apo mos te rrosh?! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Sun 31 Mar 2013 - 12:38
Te rrosh si krymi nen gure ?????
avatar
ai cuni
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 349
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/12/2012
http://cuni@info.al

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Sun 31 Mar 2013 - 12:38
jo me mire te rrosh vetem si qen.....keshtu kane qefe disa.....


	 Te rrosh apo mos te rrosh?! 452229 	 Te rrosh apo mos te rrosh?! 452229 	 Te rrosh apo mos te rrosh?! 452229
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Sun 31 Mar 2013 - 12:40
te vish nga pas si miza mbas eres se mutit ???????
avatar
ai cuni
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 349
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/12/2012
http://cuni@info.al

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Sun 31 Mar 2013 - 12:41
shit po shit ngelet......te pakten e pranon....


	 Te rrosh apo mos te rrosh?! 452229 	 Te rrosh apo mos te rrosh?! 452229 	 Te rrosh apo mos te rrosh?! 452229
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Sun 31 Mar 2013 - 12:43
eshte bela kur je i semure dhe se kupton sa i semure jeeeeeeeeeeeeeee
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

prej Sun 31 Mar 2013 - 16:13
te rrosh me mire
Sponsored content

default Re: Te rrosh apo mos te rrosh?!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi